Новости

Вчера в Общеобразовательной школе №12 состоялась областная кейс-сессия под названием «Имидж школы – старт к устойчивому развитию».

Сегодня, 3 апреля, наш педагог-эксперт, Жакупова С.С., провела первый вебинар в рамках увлекательной серии образовательных вебинаров под названием «#UClubs Talks». ?✨

#АрайлыАтамекенім #ArailyAtamekenim, #Алғысбәріне #Аlgysbarine, #МыңАлғыс

04.01.2024

Бүгін 04 қаңтарда мектебіміздің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімдерінің арасында «Тіл саясатын дамыту тұжырымдамасын іске асыру» мақсатында «Чайковский жалпы білім беретін мектебі»КММ серіктестік мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімдерімен бірлескен әдістемелік бірлестік отырысы өткізілді. Онда жалпы қазақ тілін оқыту мен үйрету барысында пән мұғалімдерінің мақсаттары мен міндеттері айқындалып, іс жүзінде қалай әрекет жасау жолдары айтылып, өз шешімін тапты. Мұғалімдер"Тілдік дағдыларды жетік меңгеруге бағытталған белсенді әдіс-тәсілдерді қолдану"тақырыбында шебер-сыныптар өткізіп, өзара тәжірибе алмасты. Шебер сыныптың мақсаты: Оқытудың белсенді әдіс-тәсілдерін қолданудағыпрактикалық маңыздылығы мен  сабақтағықажеттілігін түсіну, қолдануды үйрену. Жеке тұлғаға бағытталған білім беру жүйесінде мұғалімге көмек ретінде белсенді әдістерді ұсыну болып табылды.

WhatsApp Image 2024 01 04 at 141111